Zmiana koloru auta

Oferujemy auto detailing w Będzinie i Dąbrowie Górniczej. Mieszkańcy tych miast oraz okolicznych miejscowości mogą skorzystać z wysokiej jakości pielęgnacji swojego pojazdu. Obsługujemy zarówno nowe, jak i stare auta, ale nie tylko. Podejmujemy się zadbania o różne pojazdy. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie z klientem. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jeżeli pojawią się wątpliwości.

Zapewniamy wieloetapową i dokładną pielęgnację samochodu. Możemy zadbać o całe auto lub tylko jego niektóre elementy, w zależności od potrzeby i preferencji właściciela. Do powierzonych nam czynności podchodzimy z największą starannością oraz precyzją. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, więc robimy wszystko, aby auto wyjechało od nas w idealnym stanie.

Nie musisz się obawiać, że po zmianie koloru auta będzie konieczne specjalne dbanie o niego. Poza tym, że samochód będzie wyglądał tak, jak chcesz, nic się nie zmieni. Mycie pojazdu oraz inne zabiegi pielęgnacyjne będą wyglądały dokładnie tak samo, jak wcześniej, gdy jeszcze nie były pokryte lakierem lub powłoką ceramiczną. Folia do zmiany koloru auta stanowi skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierowej. Brud, kurz, wszelkie inne zanieczyszczenia jak martwe owady, soki z drzew czy ptasie odchody gromadzą się na folii, a nie bezpośrednio na lakierze. Dzięki temu powłoka lakierowana pozostaje w stanie nienaruszonym.

Na czym polega auto detailing wykonywany w Będzinie i Dąbrowie Górniczej?

Zajmujemy się głównie czyszczeniem samochodu, ale nie tylko. Dbamy również o jego konserwację, renowację oraz odpowiednie zabezpieczenie. Oferujemy również nakładanie powłoki ceramicznej w Będzinie i Dąbrowie Górniczej. Jeśli jednak chodzi o auto detailing, gwarantujemy czyszczenie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony pojazdu. Nie można bowiem zapomnieć o środku auta. Ono również powinno być dokładnie zadbane, aby przyjemnie się w nim spędzało czas. Jeśli klient sobie tego życzy, możemy wyczyścić oraz właściwie zabezpieczyć tapicerkę, plastiki oraz wszelkie elementy wyposażenia.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.