Oddział Łęki (Bielsko Biała)

Oddział Sosnowiec

Jak wyglądają folie do zmiany koloru auta?

Folie do zmiany koloru samochodu składają się z wysokiej jakości materiałów PCV, przeznaczonych do umieszczania na każdego rodzaju powierzchni niezależnie od ich kształtu. Folie dodatkowo są całkowicie usuwalne, co stanowi ich dużą zaletę. Nie pozostawiają na karoserii żadnych śladów aplikacji. Szeroki asortyment folii pozwala na ich wybór w wielu wariantach strukturalnych i kolorystycznych, możliwe jest również tworzenie niestandardowych kolorów oraz wzorów, stosując techniki cyfrowego zadruku.

Liczne zalety zmiany koloru samochodu za pomocą folii sprawiają, że tak wiele osób decyduje się na tę usługę. Wśród jej atutów znajdują się:

  • minimalna ilość połączeń materiału,
  • całkowita zmiana koloru karoserii jest odwracalna,
  • usunięcie folii nie pozostawia żadnych śladów (nasi pracownicy NIGDY nie tną folii na karoserii),
  • pielęgnacja pojazdu jest identyczna jak w przypadku powierzchni lakierowanych,
  • możliwość indywidualnego zadruku,
  • skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierniczej.

BasicWrap a FullWrap

BasicWrap polega na standardowym oklejaniu zewnętrznych, lakierowanych elementów nadwozia z lekkim zawinięciem folii na krawędziach. Najczęściej okleja się folią lakierowaną powierzchnię karoserii. Ten sposób najlepiej sprawdza się w przypadku oklejania reklamowego i pojazdów posiadających ciemny kolor lakieru, najlepiej czarny. Perfekcyjnie przeprowadzony zabieg BasicWrap wymaga demontażu klamek i lusterek oraz listew. Dzięki temu wrapping może być wykonany perfekcyjnie.

Do wyboru jest również FullWrap. Ta opcja jest szczególnie zalecana, jeśli właściciel pojazdu zdecyduje się na oklejenie auta folią w innym kolorze niż oryginalna barwa lakieru. W takiej sytuacji możliwe jest zdecydowanie się również na oklejenie wewnętrznych elementów, np. wnęk drzwi. W zależności od modelu konieczny będzie wówczas demontaż uszczelek, zawiasów, a często również drzwi. Te czynności znacznie zwiększają czas i nakład pracy, jednak efekt jest imponujący. Auto zyskuje idealny kolor, a całość robi niesamowite wrażenie.

Oddział Łęki (Bielsko Biała)

Oddział Sosnowiec