Zmiana koloru auta

Jeśli zależy Ci na wysokiej ochronie swojego auta, to doskonale trafiłeś. W Mysłowicach i Jaworznie nakładamy powłoki ceramiczne na różne pojazdy. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wygląd samochodu dla jego właściciela. Prawdziwi pasjonaci motoryzacji zwracają uwagę nie tylko na stan techniczny auta, ale również na stan wizualny. Zależy im, aby pojazd ładnie się prezentował i nie miał żadnych uszkodzeń.

Aby skutecznie ochronić auto przed zarysowaniem czy innym zniszczeniem, warto nałożyć na niego powłoki ceramiczne. Niestety lakier jest mało odporny na uszkodzenia, z łatwością można go zarysować. Zniszczeniu często ulega również pod wpływem czynników atmosferycznych, na co właściciel nie ma wpływu. Z tego powodu dobrym pomysłem okazuje się skorzystanie z oferty powłok ceramicznych dostępnych w Mysłowicach i Jaworznie. Pracują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy dobierają odpowiednie produkty do danego auta. Zabezpieczą skutecznie auto, a co więcej, uwydatnią głębię jego koloru. Ten zabieg sprawia bowiem, że samochód jeszcze lepiej się prezentuje, mimo że powłoki nie są widoczne.

Jak dbać o auto z nałożonymi powłokami ceramicznymi?

Nałożenie powłok ceramicznych na auto wiąże się z koniecznością jego odpowiedniej pielęgnacji. Do mycia samochodu powinieneś używać wyłącznie dobrze dobranych preparatów. Najlepiej zrezygnować z samodzielnego czyszczenia pojazdu i powierzyć to zadanie specjalistom. Oddając samochód do firmy specjalizującej się w auto detailingu, zyskujesz pewność, że zostanie on dokładnie i bezpiecznie wyczyszczony. Stosowane przez nas środki w żaden sposób nie uszkodzą powłok ceramicznych i tym samym nie obniżą zabezpieczenia samochodu.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.