Zmiana koloru auta

Jedne z naszych punktów auto detailingu znajdują się w Katowicach i Sosnowcu. Staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim mieszkańcom Śląska. Dlatego oferujemy nasze usługi w największych miastach. Mogą z nich korzystać nie tylko ich mieszkańcy, ale również osoby z okolic. Zdajemy sobie sprawę, jak wielu miłośników aut można znaleźć w tych lokalizacjach. Nasza oferta jest skierowana właśnie do pasjonatów motoryzacji. Jeśli samochód jest dla Ciebie ważny i nie wyobrażasz sobie jeździć zaniedbanym autem, zgłoś się do nas! Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy dogodny termin.

Zapewniamy wieloetapową i dokładną pielęgnację samochodu. Możemy zadbać o całe auto lub tylko jego niektóre elementy, w zależności od potrzeby i preferencji właściciela. Do powierzonych nam czynności podchodzimy z największą starannością oraz precyzją. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, więc robimy wszystko, aby auto wyjechało od nas w idealnym stanie.

Nie musisz się obawiać, że po zmianie koloru auta będzie konieczne specjalne dbanie o niego. Poza tym, że samochód będzie wyglądał tak, jak chcesz, nic się nie zmieni. Mycie pojazdu oraz inne zabiegi pielęgnacyjne będą wyglądały dokładnie tak samo, jak wcześniej, gdy jeszcze nie były pokryte lakierem lub powłoką ceramiczną. Folia do zmiany koloru auta stanowi skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierowej. Brud, kurz, wszelkie inne zanieczyszczenia jak martwe owady, soki z drzew czy ptasie odchody gromadzą się na folii, a nie bezpośrednio na lakierze. Dzięki temu powłoka lakierowana pozostaje w stanie nienaruszonym.

Auto detailing polega przede wszystkim na dbaniu o ładny wygląd pojazdu. W naszych punktach przyjmujemy zarówno nowe, jak i stare auta. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, najpierw zapoznając się z sugestiami właściciela, a następnie korzystając z własnych wiedzy i doświadczenia. Robimy wszystko, by samochód wyjechał z naszego Studio w jak najlepszym stanie. Zaufało nam już wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zwłaszcza, że oferujemy również inne usługi. Proponujemy m.in. nakładanie powłok ceramicznych w Katowicach i Sosnowcu.

Szczegóły auto detailingu w Katowicach i Sosnowcu

Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Wysoki poziom dbania o pojazd zachowujemy również w Katowicach i Sosnowcu. Auto detailing obejmuje czyszczenia samochodu z zewnątrz oraz wewnątrz, w zależności od potrzeb klienta. Usuwamy powstały na nim brud, a także precyzyjnie czyścimy wszystkie elementy znajdujące się w środku samochodu. Dzięki temu jeszcze przynajmniej będzie się nim jeździło. Z takiej usługi można korzystać regularnie, dbając o ładny wygląd auta przez cały czas. Szczególnie jednak zalecamy umówić się na auto detailing przed długim wyjazdem, np. na wakacje. Przyjemniej podróżuje się czystym i pachnącym pojazdem.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.