Zmiana koloru auta

Nasza firma ma kilka lokalizacji na terenie województwa śląskiego. Nakładamy powłoki ceramiczne m.in. w Pszczynie i Bielsko-Białej. Zachęcamy do skorzystania z oferty nie tylko mieszkańców tych miast, ale także okolicznych miejscowości. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, rozpoznając potrzeby i oczekiwania właściciela. Jak najbardziej rozumiemy pasję do motoryzacji. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wygląd samochodu jest bardzo istotny.

Dlatego proponujemy nakładanie powłok ceramicznych, czyli specjalnych preparatów, których podstawowym zadaniem jest ochrona aut przed uszkodzeniami. Dzięki temu nie są one podatne na zarysowania czy inne zanieczyszczenia np. pod wpływem warunków atmosferycznych. Poza tym nałożenie powłok ceramicznych wydobywa głębię koloru lakieru, co również jest istotne dla wielu właścicieli samochodów.

Jak dbać o samochód po nałożeniu powłok ceramicznych w Pszczynie i Bielsko-Białej?

Nałożenie specjalnych preparatów na samochód wiąże się z koniecznością odpowiedniego dbania o nie. W Pszczynie i Bielsko-Białej posiadamy wysokiej jakości powłoki ceramiczne, co sprawia, że ochrona jest trwała. Mimo to należy właściwie pielęgnować auto po ich nałożeniu. Jeśli chcesz je myć samodzielnie, powinieneś wyposażyć się w odpowiednie preparaty. Zwykłe środki czystości mogą bowiem uszkodzić powłoki i obniżyć zabezpieczenie pojazdu. Dlatego polecamy skorzystanie z usługi auto SPA w Pszczynie i Bielsko-Białej. Specjaliści zajmujący się czyszczeniem samochodów na co dzień doskonale wiedzą, jakich produktów używać w przypadku lakieru pokrytego powłokami ceramicznymi.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.