Zmiana koloru auta

Możesz skorzystać z usługi auto detailingu w Oświęcimiu i Tychach. We wszystkich naszych punktach oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe czyszczenie pojazdów. Obsługujemy różne auta, zarówno te nowe, jak i starsze. Jesteśmy w stanie posprzątać samochód tak, że jego właściciel będzie zachwycony. Niezależnie od tego, jakie zabrudzenia znajdują się na samochodzie, możesz liczyć na to, że je usuniemy. Zdajemy sobie sprawę, jak cieszy czyste auto i chcemy, aby wszyscy nasi klienci mogli to poczuć. Zadowolenie osób, które zdecydowały się nam zaufać, jest dla nas najważniejsze.

Jeżeli lubisz jeździć czystym i zadbanym samochodem, zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług. W ramach auto detailingu czyścimy zarówno auto z zewnątrz, jak i jego wnętrze. Usuwamy wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na karoserii. Zazwyczaj są to uschnięte błoto, pozostałości po deszczu czy odchody ptaków. Poza tym czyścimy środek auta, sprzątając wnętrze oraz precyzyjnie czyszcząc tapicerkę oraz wszystkie elementy. Nasza firma zajmuje się nie tylko czyszczeniem pojazdów, ale również nakładaniem na nich powłoki ceramicznej w Mysłowicach i Jaworznie. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu.

Cel auto detailingu w Oświęcimiu i Tychach

Na auto detailing decydują się przede wszystkim osoby, które lubią jeździć czystym i zadbanym samochodem. Z niektórymi właścicielami współpracujemy regularnie, dbając o wizualny stan ich samochodów. Często przyjeżdżają do nas również klienci, którzy chcą skorzystać z tej usługi jednorazowo. Szczególnie zalecamy to przed sprzedażą samochodu. Auto detailing podnosi bowiem wartość rynkową pojazdu. Dlatego warto go oddać w nasze ręce, jeśli ma być przekazany innemu właścicielowi. Poza tym zachęcamy do skorzystania z naszej usługi przed wyjazdem, np. na wakacje. Zdecydowanie lepiej spędza się czas w czystym wnętrzu.

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko czyszczeniem aut, ale zapewniamy również nakładanie powłok ceramicznych w Oświęcimiu i Tychach. Dbamy nie tylko o stan wizualny samochodów, ale również ich zabezpieczenie. Dzięki temu można się cieszyć pięknym wyglądem pojazdu przez długi czas. Warto zaznaczyć, że auto detailing zwiększa żywotność samochodu.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.