Zmiana koloru auta

Czy wiesz, jak mało odporny na uszkodzenia jest lakier w samochodzie? Z tego powodu oferujemy nakładanie wysokiej jakości powłok ceramicznych w Oświęcimiu i Tychach. Są to specjalne preparaty, wyróżniające się właściwościami zabezpieczającymi lakier pojazdu. Dzięki nim nie musisz się już obawiać o stan swojego auta, ponieważ nie zaszkodzą mu nawet warunki atmosferyczne takie jak ulewny deszcz czy grad. Woda spływa po powłokach ceramicznych, nie pozostając na lakierze i tym samym nie niszcząc go. Ponadto te specjalne preparaty zabezpieczają lakier przed zarysowaniem.

Znacznie trudniej jest zrobić uszkodzenie na tak chronionym samochodzie.

Czy warto nakładać powłoki ceramiczne w Oświęcimiu i Tychach?

W Oświęcimiu i Tychach pracują specjaliści wykwalifikowani w nakładaniu powłok ceramicznych na auta. Jeżeli jesteś z tych miast lub ich okolic, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Pozwól nam zadbać o swój samochód. Stosowanie tych specjalnych preparatów w żaden sposób nie szkodzi autom – wręcz przeciwnie, skutecznie chroni je przed uszkodzeniami. Ponadto nakładanie powłok ceramicznych pozwala uwydatnić głębię koloru lakieru. Dzięki temu samochód jeszcze lepiej się prezentuje.

Po nałożeniu powłok ceramicznych należy odpowiednio dbać o samochód. Można go myć samodzielnie, ale nie jest to zalecane. Nie wszystkie środki są bowiem odpowiednie do aut, na których znajdują się specjalne preparaty. Znacznie lepszym pomysłem okazuje się skorzystanie z auto detailingu. W takim Studio pracownicy mają wiedzę oraz doświadczenie, w związku z czym doskonale zdają sobie sprawę, jakie środki wykorzystać, by skutecznie wyczyścić samochód, a jednocześnie nie zaszkodzić jego ochronie.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.