Zmiana koloru auta

Nakładamy na auta powłoki ceramiczne w Będzinie i Dąbrowie Górniczej. Warto pamiętać, że lakier samochodu jest wrażliwy na zarysowania, ale również na działanie czynników atmosferycznych. W związku z tym powinien być odpowiednio zabezpieczony. W tym celu świetnie sprawdzają się właśnie powłoki ceramiczne. Są to specjalne preparaty, powstające przy wykorzystaniu nanotechnologii. Po nałożeniu ich na pojazd zyskuje on dodatkową warstwę ochronną, która nie jest w żaden sposób zauważalna. Tym samym nie wpływa negatywnie na efekt wizualny auta.

Dlaczego warto zdecydować się na powłoki ceramiczne w Będzinie i Dąbrowie Górniczej?

Głównym celem nakładania powłoki ceramicznej jest zabezpieczenie samochodu. Ta ochrona wyróżnia się właściwościami hydrofobowymi, w związku z czym woda nie pozostaje na karoserii, tylko po niej spływa. Dzięki temu nie pozostawia żadnych śladów na lakierze. Powłoka sprawia również, że pozbywanie brudu staje się łatwiejsze. Znaczniej szybciej można usunąć różne zanieczyszczenia z karoserii. Co ciekawe, powłoki ceramiczne mają również właściwości antykorozyjne. Poza tym uwydatniają głębię lakieru.

Zanim zdecydujesz się na nałożenie powłoki ceramicznej na auto, musisz wiedzieć, że o tak zabezpieczony samochód należy odpowiednio dbać. Jak najbardziej możesz oddać go do auto SPA w Będzinie i Dąbrowie Górniczej, gdzie specjaliści używają właściwych preparatów do czyszczenia samochodu. Jeśli sam chcesz umyć pojazd, upewnij się, czy wybrane środki nie zaszkodzą powłokom ceramicznym.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.