Zmiana koloru auta

Prowadzimy auto SPA w Oświęcimiu i Tychach. Swoją pracę wykonujemy bardzo starannie, ponieważ najbardziej zależy nam na zadowoleniu klientów. Robimy wszystko, by każda osoba korzystająca z naszych usług, opuszczała nasze Studio usatysfakcjonowana. Dla niektórych nasza praca może wydawać się bardzo prosta. Nie jest jednak taka, ponieważ w żaden sposób nie można jej porównać do mycia samochodów na myjni automatycznej czy nawet ręcznej.

Pracownicy, którzy zajmą się Twoim samochodem, mają dużą wiedzę oraz doświadczenie. Bazując na nich, doskonale wiedzą, jakie preparaty zastosować, by usunąć konkretne zabrudzenia, a jednocześnie, aby nie zaszkodzić karoserii, tapicerce czy innym elementom auta. Zajmujemy się bowiem czyszczeniem nie tylko pojazdu z zewnątrz, ale także w środku. Świadczymy kompleksową usługę auto SPA, z której mogą skorzystać mieszkańcy Oświęcimia oraz Tych, ale również okolicznych miast.

Co robimy w ramach usługi auto SPA w Oświęcimiu i Tychach?

Osobiście lubimy być obsługiwani kompleksowo. I taką też usługę oferujemy naszym klientom. Jesteśmy w stanie wyczyścić całe auto, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie właściciela samochodu, ponieważ to on będzie z niego korzystał. Często zalecamy też oddanie pojazdu do auto SPA przed jego planowaną sprzedażą. Wyczyszczone auto zdecydowanie lepiej prezentuje się na zdjęciach. W związku z tym być może zyskasz więcej zainteresowanych zakupem. W naszym Studio możesz liczyć też na inne usługi. Zapewniamy nakładanie powłok ceramicznych w Oświęcimiu i Tychach. Zabezpieczają one pojazd przed różnymi uszkodzeniami, zwiększając jego żywotność.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.