Zmiana koloru auta

Oferujemy zmianę koloru auta w Mysłowicach i Jaworznie. Ta usługa jest jak najbardziej bezpieczna dla samochodu, ponieważ wykonujemy ją przy pomocy specjalnych folii PCV. Dzięki nim możliwe jest szybkie zmienienie barwy karoserii, ale z możliwością powrotu do poprzedniego koloru. Jeśli nowy wygląd pojazdu Ci się znudzi, można usunąć folię. Nie pozostawia ona po sobie żadnych śladów.

Po zmianie koloru samochodu warto nałożyć powłokę ceramiczną w Mysłowicach lub Jaworznie. Jest to preparat, który zabezpiecza auto przed różnymi uszkodzeniami np. w postaci zarysowań. To jednak niejedyna zaleta produktu. Powłoka ceramiczna uwydatnia głębię koloru auta, dlatego jej nałożenie jest szczególnie zalecane po zmianie barwy karoserii.

Pielęgnacja auta po zmianie koloru w Mysłowicach i Jaworznie

Na szczęście nie jest wymagana żadna konkretna pielęgnacja auta, które zostało poddane zabiegowi zmiany koloru za pomocą folii PCV. Należy o niego dbać tak jak do tej pory, bez konieczności stosowania specjalnych środków czy sprzętów. Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś samodzielnie mył samochód po takim zabiegu. Mimo to zalecamy skorzystanie z naszej oferty. W ramach auto detailingu zadbamy o idealną czystość Twojego auta. Możemy go posprzątać zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zakres poszczególnych usług jest ustalany indywidualnie, w zależności od oczekiwań klienta. Zastanów się nad własnymi potrzebami i skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę w jednym z naszych punktów.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.