< powrót do listy artykułów

Jak zmienić kolor auta bez angażowania lakiernika?

Jak zmienić kolor auta bez angażowania lakiernika?

Zmiana koloru auta to częste marzenie fanów motoryzacji. Niektórym osobom wydaje się ono niemożliwe do spełnienia, ponieważ nie chcą angażować do tego zadania lakiernika. Trwała zmiana barwy lakieru często budzi przerażenie. Jak się jednak okazuje, nie trzeba zmieniać koloru samochodu na zawsze! Dzięki odpowiednim metodom możliwa jest zmiana barwy lakieru z możliwością powrotu do poprzedniego koloru w każdym momencie.
Jeszcze do niedawna w celu zmiany koloru auta trzeba było umówić się z lakiernikiem. Jego praca jest jednak trwała i nie można w dowolnym momencie powrócić do poprzedniej barwy lakieru. Przed zdecydowaniem się na tę usługę, trzeba więc być pewnym tej zmiany. Nowoczesne metody umożliwiają jednak inne sposoby na zmianę koloru samochodu. Jeśli chcesz zobaczyć swój pojazd w innym kolorze i zależy Ci na szybkiej zmianie, ale jednocześnie na możliwości usunięcia tej zmiany, to zdecyduj się na wykorzystanie specjalnych folii wykonanych z materiału PCV.

Zalety oklejania auta folią PCV
Folie PCV można naklejać na wszystkich pojazdach, niezależnie od ich kształtu. Umożliwiają one szybką zmianę koloru samochodu. Właśnie w tym celu są wykorzystywane przede wszystkim przez fanów motoryzacji, którym zależy na jak najlepszym wyglądzie auta. Na tę usługę często decydują się również osoby, które kupiły wymarzony samochód, ale w kolorze, który im się nie podoba. Za pomocą folii PCV możliwe jest zmienienie barwy lakieru. Co ciekawe, jest to odwracalna zmiana. W dowolnym momencie można usunąć folię. Nie pozostawia ona żadnych śladów na samochodzie, co stanowi jej dużą zaletę. To jednak nie oznacza, że ten sposób zmiany koloru auta nie jest wytrzymały. Jak najbardziej folie są trwałe i można je usunąć jedynie specjalną metodą.

Możliwe jest zdecydowanie się na dowolny kolor i strukturę folii. Ostateczny wygląd pojazdu zależy od oczekiwań i preferencji jego właściciela. W naszym Studio aplikujemy folię zgodnie z życzeniem klienta, dostosowując się do jego upodobań. Możliwe jest uzyskanie jednolitego koloru, ale nie tylko. Ciekawą propozycję stanowią mozaiki, które można osiągnąć za pomocą folii PCV. Naklejenie tego rodzaju folii nie wymaga od właściciela samochodu specjalnego dbania o niego. Wystarczy je pielęgnować w taki sam sposób jak do tej pory. Nie musisz rezygnować z zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ żadne nie wpływają negatywnie na wygląd i stan folii, a tym samym lakieru.

< powrót do listy artykułów
Jak zmienić kolor auta bez angażowania lakiernika?
5.00 31 5 0